Sibertek Hakkında

1978 yılında kurulan KÖSEDAĞ A.Ş. Türkiye'de tel örme ve çit ünvanı ile kurulan ilk firmadır.Kalite, güven, yenilik, süreklilik ve saygınlık KÖSEDAĞ A.Ş.'nin ülke çapında

gösterdiği haklı başarının temelini oluşturmaktadır.

Kurulduğu ilk yıllarda örgü telleri ile faaliyete başlayan KÖSEDAĞ A.Ş. bugün geniş bir ürün yelpazesi ile sürekli kendini geliştirerek en modern teknoloji ile üretim yapmaktadır.
Çevre Güvenliği konusunda sektörün kurucusu ve öncüsü olan firmamız ,dünyadaki sektörel gelişmeleri yakından takip etmekte olup, uluslararası kalite standartlarına ulaşarak yurtiçindeki başarısını yurtdışınadan taşımıştır. Ülkemizin her yerinde ve dünyanın birçok ülkesinde, malzemesi ve montajı dahil olmak üzere tecrübeli ekipleri ile komple tel-çit uygulamaları yapmaktadır.

KÖSEDAĞ A.Ş. dünyanın en gelişmiş fiziki güvenlik sistemlerini 1997 yılında kurulan SİBERTEK A.Ş. ‘nin elektronik güvenlik sistemleri ile bütünleştirerek projelendirmekte ve uygulamaktadır. 

 


mantar-bariyer

Merkez Adres : Eski Ankara Yolu İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi (İTOSB) 2 No'lu Cadde No:1 34959 Tepeören - Tuzla / İSTANBUL

 Telefon : +90 (216) 593 03 53
+90 (216) 593 03 53
  Email ; info@sibertekmantarbariyer.com http://facebook.com/Sibertekmantarbariyer
 http://www.twitter.com/sibertek
 http://plus.google.com/sibertek
 http://www.pinterest.com/sibertek
 http://www.linkedin.com/sibertek
 http://friendfeed/sibertek

Bursa Vinç